Obchody a restaurace

Star Waffles

Hodiny

Otevírací doba

Po - Ne • 8:00 - 20:00

Telefon

Telefon

+420 608 670 260


Naše společnost od r. 2019 provozovala v OC Velký Špalíček franchisingové bistro WAF-WAF zaměřené na vafle, palačinky a lívance. Po ukončení franchisingové smlouvy jsme se díky početným spokojeným zákazníkům rozhodli, že provoz zachováme, ale v pozměněném stylu.

Počátkem října 2023 jsme změnili název na STAR WAFFLES, upravili jsme interiér, zvětšili dětský koutek, zavedli WIFI FREE a především kompletně přestavěli menu. Produkty jsou nyní laděné do příjemného, teplého zimního tónu. V letním období naopak chystáme menu plné svěžesti z čerstvého sezonního ovoce a zeleniny.

Vše vyrábíme z čerstvých a zdravých ingrediencí. Na vaření používáme filtrovanou vodu, čerstvé ovoce, zeleninu a sirupy, které nakupujeme u regionálních pěstitelů či výrobců. Rozšířili jsme nabídku nejen nápojů o domácí limonády, ale hlavně vyšli vstříc veliké poptávce veganů – i pro ně máme nyní zajímavé produkty!

A proč název STAR WAFFLES = HVĚZDNÉ VAFLE? Budete se u nás pravidelně setkávat s osobnostmi ze světa hudby, sportu, kultury a sociálních sítí. 

U nás na Vás čeká příjemná obsluha a ideální odpočinkové i pracovní prostředí nejen pro studenty a podnikatele, ale pro všechny věkové kategorie. 

Přijďte se osobně potkat se známými osobnostmi. Těšíte se? My na Vás ano!

Jsme STAR WAFFLES, jsme HVĚZDNÉ VAFLE!!!