Nabídka práce

Přijmeme šikovné a spolehlivé pracovníky do OC

Velký Špalíček nabízí práci

Hledáme pozici:

pracovník/ce prodeje, pokladní – Store Assistant (30 hodin týdně)

Hledáme právě Tebe!

Nabízíme:

  • možnost pravidelného růstu mzdy
  • motivační bonusy
  • stravenkový paušál
  • příplatek za práci o víkendu 250Kč/den
  • sleva na zboží v síti obchodů C&A v ČR
  • možnost čerpat Multisport benefit

INFORMUJTE SE PŘÍMO NA PRODEJNĚ NEBO ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA:

lenka.bartlova@canda.com

Aktuálně rozšiřujeme náš tým BARBERS!

Vzhledem k nárůstu zákazníků potřebujeme posílit pobočku 💈✂️

Ozvat se můžete přímo na email: originalbarberasistent@gmail.com či telefon

725 836 861.

Budeme se těšit 🙌

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
  • Nabídka
  • Aktivní práce v interních systémech
  • Optimalizace zákaznických služeb
  • E-mailová komunikace a administrativa spojená se změnou služeb

Požadujeme:

  • Uživatelskou práci na PC
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Výhodou jsou předchozí obchodní zkušenosti

Nabízíme:

  • Fixní a variabilní složku mzdy, která nemá strop
  • 25 dní dovolené
  • Po zaškolení možnost pracovat z domu
  • Příspěvek na stravování
  • Část výplaty kdykoliv dle odpracovaných směn
  • Multisport karta
  • Volné vstupy do ZOO
  • Slevy na výrobky a služby u našich partnerů

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na email: klara.kozusnikova@conectart.cz

Splňujete-li naše požadavky, budeme Vás do 3 pracovních dnů kontaktovat s možností osobní schůzky.

Kontaktní osoba: Klára Kožušníková, HR Specialist