Obchody a restaurace

C&A

Hodiny

Otevírací doba

Po - So • 9:00 - 20:00
Ne • 10:00 - 18:00

Telefon

Telefon

+420 777 785 102


ca

C&A je skvělou volbou pro pozitivní lidí, kteří si užívají života, jsou autentičtí, moderní a různorodí. Jsou pro ně důležité vztahy a inspirují se životními hodnotami i užitkovou hodnotou. Pokud nechcete dělat kompromisy v udržitelnosti, hledáte inovativní přístup, skvělý poměr ceny a kvality a moderní vzhled, je tu C&A právě pro Vás. Inovace, kreativita a péče o zákazníka je to, co C&A vždy pohánělo kupředu a přispívalo k jeho úspěchu.

Za své 180leté působení v módním průmyslu společnost C&A díky novým výrobním technikám zpřístupnila konfekční oblečení široké veřejnosti. Spolupracovala s nejikoničtějšími návrháři na vývoji nových kolekcí a v současnosti se především řídí svým posláním udělat z udržitelnosti nový standard.

Hledáte-li oblečení, které je nejen módní, ale je vyrobeno s ohledem na zdraví lidí a naší planety, vybírejte mezi produkty s označením #wearthechange a zelenými ikonami, které Vám napovědí atribut udržitelnosti každého výrobku. Není potřeba se rozhodovat mezi tím zda dobře vypadat, dobře se cítit nebo dobře žít.