Obsah:
 
Foto ze Špalíčku

Parkování

Vážení návštěvníci, od 1.9.2018 můžete nadále parkovat v podzemních garážích Velkého Špalíčku a bez registrace na MMB. Navíc bude vjezd povolen denně bez časového omezení.
parking.jpg

Podzemní parkoviště pro veřejnost otevřeno denně od 7.00 do 24.00 hodin.
Cena 30,-Kč / 1 hodinu..
Platby je možné provést hotovostně nebo platební kartou , a to i bezkontaktně.

Možnost dlouhodobého parkování -smluvně - informace na tel:543237385.

POZOR - Z DŮVODU REKONSTRUKCE DOMINIKÁNKSÉHO NÁMĚSTÍ JE UZAVŘENA ULICE BESEDNÍ A VESELÁ. DO PODZEMNÍHO PARKOVIŠTĚ VE ŠPALÍČKU SE DOSTANETE TRASOU PŘES ŠILINGROVO NÁMĚSTÍ, DÁLE ULICÍ BISKUPSKOU a PETRSKOU, PŘES ZELNÝ TRH, ULICI RADNICKOU A PÁNSKOU.
 

Plánovaná rekonstrukce Dominikánského náměstí v centru Brna a s tím související dopravní omezení začnou v týdnu po Velikonocích. Od středy 28. března jsou na náměstí a do okolních ulic instalovány dopravní značky upozorňující na připravovaná omezení, která platí od 4. dubna.
Obyvatelé a podnikatelé z okolních nemovitostí také dostanou do schránek leták s potřebnými informacemi a kontakty na stavbu. Zahájení prací je naplánováno na čtvrtek 5. dubna.
Během stavby bude přesunuto cca 25 vyhrazených parkovacích míst z ulice Veselé a Dominikánského náměstí, a to na Zelný trh a na ulici Veselou, a budou zrušena všechna parkoviště na Dominikánském náměstí. 5. dubna budou odstraněny všechny parkovací automaty.
Vjezd na Dominikánské náměstí bude zakázán od ulice Středovy. Nebude tedy možný ani průjezd z ulice Veselé na Dominikánskou.
Na náměstí bude provedena celková rekonstrukce včetně všech inženýrských sítí pod povrchem. Stavební práce jsou plánovány, tak aby byly dokončeny ještě v letošním roce, a to pokud možno před vánočními trhy. Délka trvání rekonstrukce však bude záležet i na případných archeologických nálezech v této lokalitě, ty nelze předem předvídat.


Patička: