Obsah:
 

Detail obchodu

DOMESTAVTel: +420 543214814

Základní informace

Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu
Jsme ryze česká firma, která na trhu působí už od roku 1995. V začátcích jsme dřevěný nábytek jen prodávali, o tři roky později jsme nábytek z masivu začali vyrábět. V naší výrobní hale, která se nachází v Herálci, v srdci Žďárských vrchů, tak pod rukama našich mistrů vznikají luxusní, designové postele, dětské palandy či krásné komody. Díky tomu, že vše vyrábíme z opravdu kvalitního dřeva (dub, buk, smrk) těženého v českých a slovenských lesích, vydrží náš nábytek po dlouhá léta.
 dom4_1.jpg

dom3_3.jpg

Design a konstrukční know-how

Jedinečnost našeho nábytku je dána léty prověřeným konstrukčním řešením, které vychází z tradičních řemeslných postupů a z respektu k charakteru dřeva. Sledujeme i nejnovější designové trendy a v souladu s nimi navrhujeme nové kolekce nábytku či rozšiřujeme ty stávající. Nad návrhem a výrobou nábytku vždy pečlivě přemýšlíme. Naše postele, úložné systémy či postelové sestavy do dětských pokojů jsou nejen krásné, ale zároveň i velice pohodlné a bezpečné. Design, hlavně u dětských sestav, promýšlíme do detailu a doplňujeme ho i o textilní prvky, které mají zároveň dekorativní a funkční charakter.

dom1_2.jpg

dom2_2.jpg


Nabízíme řešení na míru pro jednotlivce i hotely

Spolupracujeme s bytovými architekty a při návrhu nábytku vycházíme i z podnětů od zákazníků. Primárně se soustředíme na nábytek standardních rozměrů, ale dokážeme vyhovět i specifickým požadavkům po atypických řešení z masivu. Potřebujete-li vyrobit postele, skříně či komody na míru tak, aby byly v naprostém souladu s vaší ložnicí či dětským pokojem nebo pokud zařizujete pokoje hotelu či penzionu a hledáte dodavatele, který by vám navrhl designové řešení na míru, jsme pro vás volbou číslo jedna.

Myslíme ekologicky

Dřevo je živý materiál a my ho jako takový respektujeme. Používáme ekologické, zdravotně nezávadné materiály jako jsou Osmo oleje, které jsou založeny na bází přírodních, rostlinných olejů a vosků nebo vodou ředitelné laky na nábytek s atestem na dětské hračky.


Otevírací doba

Pondělí 9.00 - 21.00
Úterý 9:00 - 21.00
Středa 9.00 - 21.00
Čtvrtek 9.00 - 21.00
Pátek 9.00 - 21.00
Sobota 9:00 - 21.00
Neděle 10.00 - 20.00

Firemní kontakty

vedoucí prodejny: Renata Malá
tel: 543214814
Logo DOMESTAV
Tel.: +420 543214814 | Web: WWW.domestav.cz


Patička: