Obsah:
 

Detail obchodu

SKINYTel: +420 725700862

Základní informace

Skiny je Rakouská značka, která klade důraz na perfektní propracovanost střihů, dokáže využít těch nejlepších vlastností kvalitních materiálů, sleduje preciznost provedení tak, aby Skiny nabídlo jedinečné pohodlí při nošení a zároveň dokázalo okouzlit čistým a jednoduchým designem. To jsou pro Skiny ty nejvyšší hodnoty, které může zákazníkovi za jeho peníze nabídnout.

Skiny
znamená přirozenost a touhu po životě. Být Skiny znamená být sebevědomý a bezstarostný. Skiny je také talent užívat si života 24 hodin denně. Se Skiny můžete být tím, kým skutečně jste, mít dobrý pocit sám ze sebe, vypadat dobře, cítit se dobře a být spontánní. Skiny bude s Vámi všude tam, kam Vás život zavede. Skiny je perfektní volba materiálů, střihů a módních vzorů. Propojuje všechny styly.
Skiny nosí muži i ženy, kteří se cítí mladí a kreativní. Skiny vyjadřuje způsob života.
skiny1_2.jpg skiny3_2.jpg
skiny2_1.jpg skiny4_1.jpgZměnila se Vám postava? Nejste si jistí správným střihem a velikostí?
Svěřte se do rukou našeho odborného personálu, který Vám pomůže vybrat komfortní, pohodlné a kvalitní spodní prádlo nebo plavky a navíc :-) druhý kus za polovinu ceny!

Těšíme se na setkání
tým personálu Skiny OC Velký Špalíček


Správným spodním prádlem se dá mnohé vylepšit, špatně vybraným na druhou stranu riskujete své zdraví.

Fakt, že až 90% žen nosí nevhodné spodní prádlo, je sice už několik let známý, na stavu situace se ale stále nic moc nezměnilo. Nevhodně zvolený střih podprsenky nebo špatná velikost obvodu a košíčků jsou bohužel velkým nešvarem českých žen a dívek. Nesprávně nastavená ramínka mohou způsobit ztuhlost šíje a následné bolesti hlavy, nevyhovující tvar košíčků deformuje ňadra, případně poškrábe kůži. Důsledkem nošení spodních kalhotek z nekvalitních materiálů jsou velmi nepříjemné gynekologické potíže, u pánů špatný střih a materiál rozhodně neprospívá plodnosti. Ano, vybrat správné spodní prádlo je věda! Je to úkol pro odborně vyškolený personál specializovaných obchodů.
skiny2.jpg


Každá žena je jedinečná!

Odbornice na spodní prádlo, slečna Lucie říká: „Každá žena má jiný tvar ňader, jinak široká záda a jiné držení těla. Mým úkolem je pomoci zákaznici vybrat takovou podprsenku, která jí poskytne dostatečnou oporu, maximální komfort a pohodlí. Kostice nesmí nikde tlačit, ramínka musí mít správnou délku a zapínání musí na zádech sedět ve správné výši.“ Evropští výrobci kvalitního spodního prádla naštěstí také nabízí nádherné a velmi rozmanité kolekce, ze kterých si vybere opravdu každá.
skiny1.jpg

Kvalita, komfort a styl.
Nakupujte zboží, které bylo vyrobeno v EU, nejlépe od časem prověřených a stabilních značek. Neriskujte nekvalitní materiály. Některé z nich mohly projít při procesu barvení takovými chemickými úpravami, které výsledný produkt sice malinko zlevní, způsobí ale nestálost barvy a tvaru střihu. Vaše kůže Vám bude za kvalitní materiál neskonale vděčná. Ulehčíte tím i Vaší peněžence!
skiny4.jpg

Trendy roku 2016
Elegantní lehký lesk, který pohladí luxusem i provokativní něžná krajka. Oboje najdete v nových kolekcích značek Skiny, Schiesser, nebo Lisca. Novinkou jsou zajímavě barevně tónované zvířecí motivy, a kdo se nebojí, nakoupí prádlo až neonových barev. Na trendy návrhářů odpověděli kolekcemi i značky Huber nebo Mariemeili.
Nosí se odhalená ramena, topy s volnými zády, nebo se zavazováním za krkem. Na tyto trendy pružně reagují výrobci luxusního prádla Lisca, Skiny, Huber, Mariemeili i další znovu-uvedením variabilních podprsenek s nastavitelnými ramínky. Trapasem přiléhavými šaty nebo business kalhotami jsou nehezké lemy prádla způsobující nahrnutí kožní řasy i u nejštíhlejších dívek, efekt, kterého se mohou dočkat dámy plnějších tvarů je opravdu velmi nepěkný. Vývojáři ve Skiny proto uvedli na trh řešení: bezešvé a neviditelné prádlo, které poskytuje potřebnou oporu, jemně tvaruje a maximální komfort při nošení.
skiny5.jpg


Plavky v celku, stylové tankiny, nebo sexy bikiny. Jaký střih plavek lichotí Vaší postavě nejlépe?

Zpevnit zadeček, vytvarovat pas a vycvičit ploché bříško do plavek? Přiznejme si, že mnohé z nás to do léta prostě nestihnou. Výrobci plavek s tím ale tak trochu počítají. Sunflair uvedl na trh jedinečnou kolekci tvarujících jednodílných plavek z materiálu, který se vyznačuje vysokou barevnou stálostí na sluníčku a je odolný i proti důsledkům koupání se v mořské vodě. Návrháři reagují i na zvyšující se poptávku po tankinách. Jaký střih je pro Vás ten nejlepší? Svěřte se do rukou odborného personálu ve specializovaných prodejnách.
skiny3.jpg

Otevírací doba

Pondělí 9.00 - 21.00
Úterý 9.00 - 21.00
Středa 9.00 - 21.00
Čtvrtek 9.00 - 21.00
Pátek 9.00 - 21.00
Sobota 9.00 - 21.00
Neděle 10.00 - 20.00

Firemní kontakty

vedoucí prodejny: Martina Švihálková
tel:725700862
web: www.i-pradlo.cz
fb: Skiny
provozovatel: Praha - Bubeneč, Mlýnská 22/4, PSČ 160 00

Logo SKINY
Tel.: +420 725700862 | Web: www.i-pradlo.cz


Patička: